TRENERZY , ZAWODNICY  -
SPONSORZY, PARTNERZY  -
TEL. +48 509 078 113
TEL. +48 604 424 235 
Wróć do listy

Jakub "Bydlak" Rajewski z Legion Muay Thai na kolejnej Kuźni Mistrzów

fot. www.facebook.com/jakub.bydlak.rajewski/

Chcemy wam dawać widowisko sportowe w najlepszym wykonaniu i właśnie zrobiliśmy kolejny krok, by spełnić wasze oczekiwania :)

Już najprawdopodobniej na następnej Kuźni Mistrzów będziecie mogli zobaczyć w akcji jednego z najlepszych zawodników K-1 w kategorii do 70 kg i najlepszego zawodnika Muay Thai tej wagi w Polsce, Jakub "Bydlak" Rajewski z Legion Muay Thai Bydgoszcz.

Jakub ma już około 60 walk w najtwardszej formule walki, Muay Thai, a lista jego sukcesów jest naprawdę imponująca: Mistrzostwo Polski Muay Thai, sześciokrotnie zdobywał Puchar Polski Muay Thai pod patronatem Polski Związek Muaythai, a także walczył dla znanej z telewizji Polsat organizacji Fight Exclusive Night, gdzie w sierpniu tego roku odprawił swojego rywala przed czasem.

- Jest to niewątpliwie wielkie wzmocnienie Kuźni Mistrzów przed 2017 rokiem. Jakub sam zgłosił swoje aspiracje do walk na naszych imprezach, co odbieramy jako wielki zaszczyt i znak, że nasza praca nie idzie na marne. Gościć tak utytułowanych zawodników na naszym ringu to zaszczyt, a Jakub jest gwarancją najwyższego poziomu sportowego. Rok 2017 zapowiada się więc jako najlepszy rok w naszej działalności, z najlepszymi walkami i zawodnikami światowej klasy. Nie zamierzamy jednak na tym osiadać i chcemy iść jeszcze dalej, czyli produkować wszystkim fanom sportów walki i Kuźni Mistrzów jeszcze lepsze wydarzenia - skwitował Paweł Deluga.

Zapraszamy jeszcze do polubienia profilu Jakuba, byście byli na bieżąco z życiem sportowym jednego z najlepszych zawodników w Polsce.