Wróć do listy

K2M XII

Walki wieczoru
  1. Walka, - 82 kg: Boks 3 x3 min Debiut Paweł Strzelczyk (WAR-SZTAT Warszawa) Vs Piotr Kacprzyński (MKS Gimnazjon Wyszków) - wygrywa Piotr Kacprzyński
  2. Walka, Open: Boks 3 x2 min Ludwik Szwaczyk (MKS Gimnazjon Wyszków) Vs Łukasz Szydlik (MKS Gimnazjon Wyszków) - wygrywa Ludwik Szwaczyk
  3. Walka, - 71 kg: K 1 3 x2 min Dominik Gryszkiewicz (Akademia Lwa Warszawa) Vs Bartłomiej Witkowski (Academia Gorila Olsztyn) - wygrywa Dominik Gryszkiewicz
  4. Walka, - 76 kg: Boks 3 x3 min Patryk Krzymowski (Niezrzeszony) Vs Mateusz Mościcki (MKS Gimnazjon Wyszków) - wygrywa
  5. Walka, - 71 kg: K 1 3 x2 min Danik Buka (Academia Gorila Warszawa ) Vs Bartek Tarnowski  (Fight Gym Lublin) - wygrywa Bartek Tarnowski
  6. Walka, - 75 kg: Boks 3 x3 min Aleksander Adamiak (Wojsko Polskie Poznań) Vs Adam Augustynik (MKS Gimnazjon Wyszków) - wygrywa Adam Augustynik
  7. Walka, - 67 kg: MT 3 x2 min Jakub Gil (Academia Gorila Olsztyn ) Vs Piotr Wielkopolan (RedLionClub) - wygrywa Piotr Wielkopolan
  8. Walka, - 81 kg: Boks 3 x3 min Anton Kozich (Academia Gorila Warszawa) Vs Marek Deluga  (MKS Gimnazjon Wyszków) - wygrywa Anton Kozich
  9. Walka, - 96 kg: Boks 3 x2 min Mariusz Piersa (Ostrołęka Fight Academy) Vs Marcin Stańczykowski (MKS Gimnazjon Wyszków) - wygrywa Mariusz Piersa



Walki ligowe:
  1. K-1 82 kg: Krzysztof Żmijewski (Academia Gorila Warszawa) pokonał Marcina Rojka (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 2-1
  2. K-1 67 kg: Karol Draks (Akademia Lwa Bemowo Warszawa) pokonał Witalija Tiepluszyna (Academia Gorila Warszawa) przez decyzję 2-1
  3. Boks 82 kg: Ryhor Niedvetski (Academia Gorila Warszawa) pokonał Mariusza Jankowskiego (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 2-1
  4. K-1 86 kg: Filip Orlicki (Akademia Lwa Bemowo) pokonał Piotra Boruckiego (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 2-1
  5. Boks 78 kg: Piotr Golon (Ostrołęka Fight Academy) pokonał Patryka Twardowskiego (Gimnazjon Apin Wyszków) przez KO
  6. Muay Thai 60 kg: Magdalena Szczęsna pokonała Natalię Hyży (Academia Gorila Olsztyn) przez decyzję 3-0
  7. K-1 60 kg: Konrad Szczerba (Legia Fight Club Warszawa) pokonał Jakuba Tomczaka (Bambero Team Wyszków) przez decyzję 3-0
  8. K-1 74 kg: Sławomir Zadworny (Bambero Team Wyszków) pokonał Michała Kowalskiego (Akademia Lwa Bemowo Warszawa) przez kontuzję przeciwnika
  9. K-1 68 kg: Anna Dawidiuk (Gimnazjon Apin Wyszków) pokonała Dominikę Górz (Academia Gorila Warszawa) przez decyzję 2-1
  10. K-1 56 kg: Natalia Jędrysiak (Bambero Team Wyszków) vs Aneta Próchniewicz (Akademia Lwa Bemowo Warszawa) – sparing niepunktowany
  11. K-1 76 kg: Patrycja Borkowska (Bambero Team Wyszków) pokonała Alicję Sarnacką (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 3-0
  12. K-1 77 kg: Przemysław Zaniewicz (Red Lion Club Międzyrzec Podlaski) pokonał Arkadiusza Romana przez decyzję 2-1
  13. Boks 75 kg: Rafał Majewski pokonał Mateusza Sznajderowicza (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 2-1
  14. K-1 67 kg: Marcin Majewski (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) pokonał Rafała Korszniewicza (Red Lion Club Międzyrzec Podlaski) przez TKO
  15. Boks 73 kg: Krystian Zawadzki (War-Sztat Warszawa) pokonał Łukasza Kozakiewicza (Akademia Lwa Bemowo Warszawa) przez TKO
  16. Boks 93 kg: Sebastian Zychora (Walhala Mińsk Mazowiecki) pokonał Rafała Manasterskiego (War-Sztat Warszawa) przez decyzję 3-0
  17. Boks 57 kg: Natalia Jędrysiak (Bambero Team Wyszków) vs Weronika Rusek (Gimnazjon Apin Wyszków) – sparing nie punktowany