Wróć do listy

K2M X

Wyniki Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce 29.11.2015

walki ligowe 13.00
  1. Szymon Wróblewski Champion Ostrołęka  vs Jakub Dubaj Champion Ostrołęka wygrał - Jakub Dubaj
  2. Łukasz Leończuk Semiramida Pułtusk vs Marcin Śleszyński Bąkowski Fight Club - wygrał Marcin Śleszyński
  3. Draks Karol Akademia Lwa Warszawa vs Łukasz Plandowski AWF Biała Podlaska "Kuźnia Mistrzów" - wygrał Draks Karol
  4. Paweł Shash AWF Biała Podlaska "Kuźnia Mistrzów" vs Jabłoński Paweł Akademia Lwa Warszawa - wygrał Paweł Shash
  5. Patryk Kuryś AWF Biała Podlaska "Kuźnia Mistrzów" vs Kuba Piaskowski Arrachion Mrągowo - wygrał Kuba Piaskowski
  6. Daniel Saczko WKB Sparta Warszawa vs Adrian Domalewski Oskar Boxing Team - wygrał Daniel Saczko
  7. Mariusz Jankowski WKB Sparta Warszawa vs Adrian Osiński Boxing Team Suwałki - wygrał Mariusz Jankowski
  8. Jarek Byczkowski WKB Sparta Warszawa vs Kamil Depta Gimnazjon Apin Wyszków - wygrał Kamil Depta
  9. Wiktoria Wilga Arrachion Mrągowo vs Alicja Zaniewicz UKS Fight Club Mrągowo - wygrała Wiktoria Wilga
  10. Dawid Markowski Gimnazjon Apin Wyszków vs Kacper Kowalewski UKS Fight Club Mrągowo - wygrał Kacper Kowalewski
  11. Mateusz Modzelewski Arrachion Mrągowo vs Michał Gryszkiewicz Akademia Lwa Warszawa - wygrał Michał Gryszkiewicz
  12. Maks Pietruszka ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZ vs Marcin Rojek Gimnazjon Apin Wyszków - wygrał Marcin Rojek
  13. Mateusz Mosakowski ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZ vs Łukasz Leończuk Semiramida Pułtusk- remis
  14. Kamil Bończyk ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZ vs Michał Biercewicz UKS Fight Club Mrągowo - wygrał Kamil Bończyk

walki EXTRA godz17.00
  1. Radosław Szczuczyński ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZ vs  Daniel Strzemiński Akademia Lwa Warszawa 72kg K1 - wygrał Daniel Strzemiński
  2. Bartosz Różański Arrachion Mrągowo vs Michał Bodytka Fight Academy Ostrołęka K1 80kg - wygrał Bartosz Różański
  3. Kamil Pleban Bąkowski Fight Club vs Aleksy Zienkiewicz Fight Academy Ostrołęka K1 80kg - wygrał Aleksy Zienkiewicz
  4. Adrian Oleksiej Łomża vs Jakub Waszkiewicz Victoria Ostrołęka BOKS 54kg - remis
  5. Marcin Kapelewski Łomża vs  Kacper Waszkiewicz Victoria Ostrołęka BOKS 69kg - wygrał Kacper Waszkiewicz
  6. Mateusz Parzych Ostrołęcki klub Karate Kyokushin vs Adrian Kaliszewski Ostrołęcki klub Karate Kyokushin - wygrał Mateusz Parzych
  7. Michał Kulesza ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZ vs Arkadiusz Ludwiczak Fight Academy Ostrołęka K1 76kg - wygrał Arkadiusz Ludwiczak
  8. Grzegorz Szydło ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZ vs Karol Łasiewicki Fight Academy Ostrołęka K1 92kg - wygrał Karol Łasiewicki