Wróć do listy

K2M V

Wyniki  V Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów
  1. BOKS Tomasz Kalinowski Mrągowo vs Daniel Bralewski  Wyszków    KO
  2. BOKS Alan Malinowski Gimnazjon Wyszkóe  vs  Piotr Rochocki Płock  TKO  
  3. BOKS Dominik Gryszewicz Akademia Lwa WWA vs Mateusz Mościcki Wyszków  
  4. BOKS Piotr Trześniewski-Tryc Wyzków vs Tomasz Kalinowski Suwałki TKO
  5. BOKS Damian Malinowski SPARTA WWA vs Grzegorz Bołtromiejuk Wyszków
  6. BOKS Przemysław Ochmański Wyszków vs Damian Soczewka Płock
  7. BOKS Ludwik Szwaczyk  Wyszków vs Jakub Winiarczyk FA Ostrołęka
  8. LOW Szymon Samorajczyk Palestra WWA vs Łukasz Ceberek FA Ostrołęka
  9. LOW Rafał Gut Arrachion Mrągowo vs Daniel Trzciński FA Ostrołęka
  10. LOW Damian Nowakowski Arrachion Mrągowo vs Robert Wolkowski Gorila Ostrów MAZ
  11. LOW Dawid Wołczuk Płock vs Adrian Łokietek Wyszków remis
  12. LOW Hubert Klaus Suwałki vs Karol Draks Akademia Lwa WWA
  13. LOW Michał Pepłowski Wyszków vs Michał Gryszewicz Akademia Lwa WWA remis
  14. LOW Daniel Strzemiński Akademia Lwa WWA vs Bartosz Różański Arrachion Mrągowo remis
  15. LOW Tomasz Rochocki Płock vs Daniel Zyra FA Ostrołęka
  16. LOW Piotr Tułowiecki Gorila Ostrów MAZ vs Jarosław Wronowski FA Ostrołęka
  17. LOW Adam Zyśk Gorila Ostrów MAZ vs Kamil Sęk FA Ostrołęka remis
  18. LOW Konrad Matulewicz Suwałki vs Jakub Węcek Arrachion Mrągowo
  19. LOW Wiktor Shiko Akademia Lwa WWA vs Paweł Naruszewicz Suwałki remis
  20. LOW Paweł Wojciechowki Arrachion Mrągowo vs Adrian Osinski Suwałki  
  21. LOW Arkadiusz Roman Akademia LWA WWA vs Paweł Sciepuro Arrachion Mrągowo remis
  22. LOW Bartosz Kukwa Wyszków vs Piotr Żuryński Suwałki  bez werdyktu
  23. LOW Łukasz Szczodruch Suwałki vs Jarosław Filipek Palestra Warszawa
  24. LOW Mateusz Komador Arrachion Mrągowo vs Tomasz Kalinowski Suwałki

Walki EXTRA:
  1. K1 Dawid Wróbel Wyszków vs Aleksy Zienkiewicz FA Ostrołęka
  2. BOKS Marcin Kapelewski Tiger Łomża vs Adam Motacki Victoria Ostrołęka
  3. Boks Mateusz Gawęcki Tiger Łomża vs Damian Krukowski Victoria Ostrołęka
  4. Karate Julia Stępniewska Zielonka vs Natalia Ruszczyk OKKK Ostrołęka
  5. Karate Marcin Banach Łomża vs Marcin Dąbrowski OKKK Ostrołęka   przez KO
  6. K1 Marcin Blicharz Wyszków vs  Matesuz Łępicki FA Ostrołęka
  7. K1 Sebastian Truchan Suwałki vs Jakub Jarka FA Ostrołęka
  8. K1 tomasz Gumkowski Zambrów vs Karol Łasiewicki FA Ostrołęka